ПОЖЕРТВУВАТИ

УГОДА КОРИСТУВАЧА

 

Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами цієї Угоди користувача (далі – “Умови”) перед використанням сайту, що належить Благодійній організації «Благодійний фонд «ДОГ СІТІ», за посиланням: https://fund.dogcity.ua/ (далі – “Сайт”).

 

Використовуючи Сайт, ви підтверджуєте, що ви ознайомилися з даними Умовами, розумієте їх зміст і зобов’язуєтеся дотримуватися даних Умов у повному обсязі. Якщо ви не погоджуєтеся з даними Умовами, будь-ласка, залиште цей Сайт.

Під використовуваними в цих Умовах термінами «БФ «ДОГ СІТІ», «Фонд», «ми», «нас» або «наш» мається на увазі Благодійна організація «Благодійний фонд «ДОГ СІТІ», неприбуткова організація (код ЄДРПОУ 44765143, адреса: Україна, 04070, місто Київ, вул.Борисоглібська, будинок 16-В, квартира 6-А), яка здійснює благодійну діяльність в т.ч. за допомогою Сайту.

Збір та використання персональних даних у зв’язку з використанням вами Сайту здійснюються відповідно до нашої Політики конфіденційності щодо захисту персональних даних.

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі з приводу цих Умов або функціонування Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою: dogcityhelps@gmail.com або листом у паперовому вигляді за адресою: Україна, 04070, місто Київ, вул.Борисоглібська, будинок 16-В, квартира 6-А.

 

Дані Умови – це угода між нами та нашими Користувачами. Використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтесь дотримуватися цих умов та всіх діючих законів і правил. Ви повинні бути дієздатними.

Ці Умови і будь-які опубліковані на Сайті правила, включаючи нашу Політику конфіденційності та захисту персональних даних складають повну юридично зобов’язуючу угоду між вами («ви» або «користувач») і «БФ «ДОГ СІТІ», що регулює ваше використання Сайту та збір благодійних пожертв за допомогою Сайту.

Використовуючи Сайт, ви тим самим заявляєте і підтверджуєте, що:

(1) відповідно до законодавства вашої країни ви дієздатні та маєте право укладати цю угоду;

(2) законодавство вашої країни не обмежує вас у використанні Сайту;

(3) ви дотримуєтесь цих Умов та відповідних вимог законодавства.

 

Сайт БФ «ДОГ СІТІ» – це інструмент для здійснення благодійної діяльності, передбаченої статутними документами Фонду, та призначений для користувачів, які бажають зробити благодійну пожертву або іншим чином допомогти Фонду.

Ви можете вносити благодійні платежі (пожертви) на користь Фонду за допомогою Сайту. За бажанням, ви можете вказати назву конкретного напрямку, який бажаєте підтримати, зазначивши його в призначенні платежу. Отримані Фондом кошти одразу ж направляються на користь бенефіціарів (отримувачів) благодійної допомоги. Зі звітами про використання коштів Ви можете ознайомитися на Сайті.

Для отримання індивідуального звіту про використання Фондом благодійних внесків зверніться до нас електронною поштою: dogcityhelps@gmail.

 

Зверніть увагу, що платежі через наш Сайт можуть здійснюватись декількома засобами та способами. Інформацію про засоби та способи платежів Ви можете знайти в розділі «Пожертвувати» або за посиланням: https://fund.dogcity.ua/donate/.

Для переказу допомоги через наш Сайт, ви повинні надати інформацію про себе. Дізнайтеся більше про те, як ми обробляємо ваші персональні дані у нашій Політиці конфіденційності.

Якщо ви бажаєте долучитися до благодійної діяльності Фонду, ви можете стати волонтером.

Ми запрошуємо допомогти нашим бенефіціарам не лише коштами, а й волонтерством. Для цього заповніть, будь-ласка, анкету на Сайті та оберіть один із запропонованих видів допомоги. Наш координатор зв’яжеться з вами за вказаними контактними даними і розповість, як і коли ви можете допомогти Фонду у благодійній діяльності. За Вашою вимогою, Фонд укладає відповідний договір про провадження волонтерської діяльності.

Використовуючи сайти та сервіси, які ми не контролюємо, ви повинні дотримуватися інших умов використання та політик приватності.

У випадку виникнення проблем ми докладемо всіх зусиль для їх вирішення. Однак ми не несемо відповідальності за контент та функціонал, які можуть пропонуватися на таких сайтах або такими сторонніми сервісами, а також за будь-які збитки, шкоду або інші грошові зобов’язання, що виникли в результаті використання вами таких сторонніх сайтів або сервісів.

Звертаємо Вашу увагу, що до користування сторонніми сайтами та сервісами застосовуються інші умови використання та політики приватності. Ні в якому разі Фонд не несе відповідальності за персональні дані, що обробляються сторонніми сайтами і сервісами.

Фонд володіє Сайтом та всім його контентом. Ми надаємо вам певні права на використання Cайту та контенту у обсязі, передбаченому цими Умовами.

Сайт належить і контролюється Фондом. Усі матеріали Сайту, включаючи тексти, зображення, дизайн, графіку, інформацію, логотипи, аудіо- та відеозаписи, інтерфейси, програмне забезпечення, торговельні марки, комерційні найменування та інші («Контент»), а також авторські та інші права інтелектуальної власності на такий Контент належать Фонду або розміщені зі згоди власника.

Контент, або будь-які його елементи, забороняється використовувати без попереднього письмового дозволу Фонду або відповідних власників будь-яким чином, не передбаченим даними Умовами.

За умови дотримання вами положень даних Умов Фонд надає вам обмежену, невиключну, відкличну ліцензію, без права на субліцензію та передання, на:

(i) використання Сайту з ваших персональних пристроїв на передбачених у даному документі умовах; та

(ii) доступ до та перегляд будь-якого Контенту, розміщеного на Сайті або за допомогою Сайту, виключно для особистого некомерційного використання.

У результаті завантаження або створення копій Контенту, ви не отримуєте яких-небудь прав на такий Контент. Ви не можете відтворювати, публікувати, передавати, поширювати, змінювати, створювати похідні твори чи іншим чином використовувати Контент з комерційною метою або незаконною метою без нашого попереднього письмового дозволу. Ви погоджуєтесь не змінювати і не видаляти будь-які повідомлення про право власності з матеріалів, завантажених чи роздрукованих із Сайту.

Фонд може змінювати умови або відкликати цю ліцензію чи припиняти надавати вам доступ до Контенту в будь-який час та з будь-якої причини без попереднього повідомлення. Звертаємо увагу, що Фонд захищатиме свої права інтелектуальної власності всіма доступними способами правового захисту, включаючи кримінальне переслідування за серйозні правопорушення.

Наш Сайт функціонує на умовах «як є», і ми не даємо жодних обіцянок і гарантій щодо його роботи. Ми не несемо відповідальності за збитки або шкоду, спричинені вашим використанням або неможливістю користуватися Сайтом або що іншим чином виникають відповідно до цієї угоди.

Якщо інше явно не передбачено цими Умовами або іншими політиками на Сайті, Фонд відмовляється від усіх гарантій, у максимально допустимих законодавством межах, стосовно Сайту, його функціоналу та контенту.

Фонд несе відповідальність за використання благодійних пожертв (внесків) відповідно до чинного законодавства України.

Однак ми не даємо жодних обіцянок або гарантій, зокрема, щодо точності, корисності, надійності та коректності роботи Сайту.

Фонд не несе відповідальності, якщо будь-яка інформація, матеріали, контент, доступні через Сайт, є неточними або неповними, а також за типографічні помилки або недоліки в тексті або інших матеріалах.

Ні в якому разі Фонд не несе відповідальності за прямі, опосередковані, випадкові, спеціальні, присуджені та побічні збитки, пов’язані з використанням або неможливістю використання Сайту, включаючи, крім іншого, будь-які збитки, які виникли в результаті помилок, упущень і перебоїв в роботі, дефектів, вірусів, навіть якщо Фонд був повідомлений про можливість таких збитків.

Вищевикладені положення щодо відмови від гарантій та обмеження відповідальності застосовуються в обсязі, максимально допустимому застосовним законодавством.

Ви несете відповідальність за використання Сайту. Якщо ви завдасте шкоди комусь іншому або вступите в суперечку, ми не будемо брати участь у її вирішенні.

У максимально допустимих чинним законодавством межах ви погоджуєтеся звільнити від відповідальності, відшкодувати збитки і захистити Фонд, його засновника, партнерів, співробітників, підрядників і волонтерів, від будь-яких позовів, відповідальності, шкоди, збитків і витрат, включаючи обґрунтовані юридичні та бухгалтерські витрати, будь-яким чином пов’язаних або таких, що виникають в результаті: порушення вами будь-якого з положень цих Умов, вашого використання / неналежного використання Сайту, контенту, функцій, доступних на Сайті, або  порушення вами законів або прав третіх осіб.

Ви також погоджуєтесь відшкодувати Фонду будь-які збитки і витрати, понесені Фондом (включаючи гонорари або витрати на адвокатів, бухгалтерів, професійних радників та інших експертів) у зв’язку із захистом чи врегулюванням спорів, що виникли через використання вами Сайту для будь-яких протизаконних або заборонених цілей.

Ми залишаємо за собою право обирати способи юридичного захисту, які ми вважатимемо за потрібне, включаючи випадки, в яких ви звільняєте нас від відповідальності. Тому ви погоджуєтеся співпрацювати з нами в реалізації нашої стратегії захисту своїх прав.

Ця угода регулюється законодавством України. Ми сподіваємося вирішити всі питання мирним шляхом, але у випадку, якщо між нами виникне серйозна суперечка, вона повинна бути вирішена в судовому порядку за діючим законодавством України.

За винятком випадків, передбачених цими Умовами чи будь-якими іншими політиками, ці Умови написані та тлумачаться відповідно до законодавства України.

Якщо будь-який матеріал на Сайті або ваше використання Сайту суперечить законодавству вашого місцезнаходження, Сайт не призначений для вас, і ми просимо вас його не використовувати. Ви несете відповідальність за ознайомлення з законами своєї юрисдикції та їх дотримання.

Будь-який спір, конфлікт, вимога чи суперечка, що прямо чи опосередковано пов’язані з Сайтом чи цими Умовами, зокрема, їх дійсності, тлумачення чи застосування, повинні вирішуватися шляхом мирних переговорів безпосередньо з командою Фонду відповідно до принципів добросовісності та співпраці. Якщо шляхом переговорів не вдається досягти консенсусу, суперечка повинна вирішуватись виключно в судах України, з дотриманням правил підсудності, відповідно до чинного матеріального права України.

Всі претензії повинні бути пред’явлені протягом одного (1) року з моменту їх виникнення, за винятком випадків, коли застосовне законодавство вимагає більш тривалого періоду.

Надаючи нам свої контактні дані через Сайт, ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо надсилати вам повідомлення на вказані вами контактні дані, зокрема, повідомлення про оновлення на Сайті; інформацію або матеріали, що стосуються користування вами Сайтом, здійснення благодійних внесків та їх використання, запитів щодо волонтерства; інформацію щодо оновлення даних Умов.

У вас є можливість відмовитися від отримання електронних повідомлень від нас, слідуючи інструкціям, наведеним в таких повідомленнях.

Якщо будь-яке з положень цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або не застосовним, інші положення цих Умов залишатимуться в силі і підлягатимуть виконанню.

Ми можемо передати свої права та обов’язки за цими Умовами третій стороні, але це не вплине на ваші права чи наші зобов’язання за ними.

Друкована версія цих Умов є допустимим доказом у судовому або адміністративному провадженні, яке виникло на підставі або у зв’язку з використанням Сайту, в тій же мірі і на тих же умовах, що й інші ділові документи і записи, що були створені і зберігаються у друкованому вигляді.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до цих Умов. У випадку суттєвої зміни, що може впливати на використання вами Сайту або на ваші права як користувача Сайту, ми повідомимо вас про такі зміни у розумні строки до набрання ними чинності шляхом розміщення відповідного повідомлення на Сайті або відправлення вам електронного повідомлення.

Якщо у вас є питання або коментарі з приводу цих Умов, Сайту або діяльності «БФ «ДОГ СІТІ», будь ласка, зв’яжіться з нами:

е-mail: dogcityhelps@gmail

Тел.: +38 073 898 9393

Адреса для листування: Україна, 04070, місто Київ, вул.Борисоглібська, будинок 16-В, квартира 6-А